Відгуки про компанію MobiMarket
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не рекомендую купувати в даного продавця товари взагалі. Робив замовлення на зарядки для ноутбуків декілька разів, перший оплата за реквізитами, зв'язалися швидко, уточнили дані, відправили реквізити. Повторні замовлення були з промоплатою і тут почалося... Затримки у відправці, відсутність комунікації, через тиждень приїхало. Третій раз оформив з промоплатою, відправляли два тижні, бо як сказали товару не вистачає, а коли буде не відомо. Попросив повернути кошти і відправити хоча б скільки є. Відправили через 3 дні, щє й з браком. Написав в чат свої реквізити для повернення коштів за відсутній товар, відповіли до 5 робочих днів повернеться. Минуло 7 - коштів немає. Сказали уточнять чому і зникли...
- Алексей Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Баран В.
- Максим Б.
- Олексій С.
Доброго дня. Моя переписка у вайбері з продавцем:
08.02.2026
Продавець:Добрий день, отримали ваше замовлення №387725402 (Батарейка "Videx Alcaline" D/LR20 х 2 шт, Штора капля роси на Usb + пульт White 3*2м х 1 шт). Комплектація та відправка відбувається від 1 до 3 днів, замовлення зі способом оплати «Післяплата» відправляємо після внесення мінімального завдатку 100 грн. Надіслати вам реквізити?
Я: Добрий! Так
Продавець:UA063220010000026000370012013
ФОП Міщук Нікіта Андрійович
ЄДРПОУ: 3782608076
Банк одержувача: АТ "УНІВЕРСАЛБАНК"
МФО: 322001
Сума: 100 грн
Обов'язково повідомте після оплати — надішліть квитанцію!
Я: скидую квитанцію
Продавець: ставить сердечко на квитанцію
12.02.2026 отримав посилку.
Я: Доброго дня. Отримав товар. Батарейки Ок.
Штора. В назві "White", в описі "колір світіння -білий". Вмикаю і бачу фіолетове лайно. Дуже дякую
Продавець: Добрий день, можете, будь ласка, надати фото товару, який вам надійшов?
Я: скидую фотку гірлянди
13.02.2026
Продавець: Добрий день, перепрошуємо за дану ситуацію. Під час пакування переплутали ваше замовлення зі замовленням іншого клієнта, зараз ще з'ясовуємо, кому саме поїхала ваша гірлянда, так як деяким клієнтам ще не приїхала посилка, бо відправка була Укрпоштою
Я: Добрий. Ок
23.02.2026
Я:Доброго дня. Мабуть вже достатньо часу пройшло щоб всі замовники отримали свої посилки.
На це вайбер повідомив що Продавець не використовує вайбер і запропонував надіслати йому запрошення))))))).
Якийсь дитячий садочок)))))
Три скріншоти значно скоротили би цей копіпаст. - Володимир Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ігор М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій М.
- Вікторія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Була затримка з відправкою.Інше все ок.
- Максим О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
